GSD Lithuania forum
Welcome, Guest. Please login or register.
October 23, 2014, 10:36:37 AM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
50928 Posts in 469 Topics by 2962 Members
Latest Member: Argass
* Home Help Search Login Register
+  GSD Lithuania forum
|-+  Pagrindines temos
| |-+  Laisvalaikis (Moderator: cerepaxa)
| | |-+  Juodi vokiečių aviganiai
« previous next »
Pages: [1] 2 3 ... 9 Print
Author Topic: Juodi vokiečių aviganiai  (Read 20218 times)
MantasGSD
Guest
« on: July 23, 2008, 11:10:17 AM »

Sveiki vokieciu aviganiu myletojai,
Labai noriu pats isigyti sios veisles suni, taciau yra vienas "bet", as noreciau juodo vokietuko (su kilmes dokumentais zinoma), o kiek ieskojau per google tik vienas veislynas "Naujavilnietis" turi juoda kale. Na jinai neseniai atsivede suniuku ir ne vienas nera juodas  Undecided. As labai noreciau patinelio, bet niekur neradau, na nebent be dokumentu, bet man reikia juodo patinelio su kilmes dokumentais  Sad.
Tai stai kokia mano beda, galvoju gal pagelbesite rasti kur nors ta isvajota patineli  Smiley
« Last Edit: December 10, 2008, 06:13:57 PM by cerepaxa » Logged
MantasGSD
Guest
« Reply #1 on: July 23, 2008, 11:53:10 AM »

Matai uzsieniyje gali buti visai kita kaina, na is kokios nors Lenkijos jei nelabai brangiai tai galetume parsivesti turbut.  Smiley
Aivaras
Senbuvis

Aivaras Pekšys

View Profile
« Reply #2 on: July 23, 2008, 05:24:11 PM »

http://www.chambos-black-german-shepherds.ca/german-shepherd-warranty.html

http://www.working-dog.eu/zucht_ansehen.php?pruefen=%3C%3C%3C+first+site&limit_ue=0&searchterm=&Rasse=2&pruefen=Suchen
čia kas kado kergiasi ir koks veislynas, netingėk pasidomėti ir rasi atsakymus į savo klausimus.

Ir dar - geras šuo visada vertas savo kainos, klausimas kiek už jį gali mokėti  Wink Jei nori tikrai rasi ir susiderėsi dėl abiems pusėms tinkamos sumos Cool
sekmės

Pagarbiai
Aivaras
chi-chi
Guest
« Reply #3 on: July 23, 2008, 07:38:05 PM »

Juodi VA itin reti vadinamose show linijose, ši spalva dažnesnė darbinio veisimo šunų kraujo linijose.
Lietuvoje, be Naujavilniečio, bent jau aš žinau tik vieną kergiamą dokumentinę juodą kalę Benga von Skandinavika Kaune (gali pasižiūrėti įvedęs vardą ir atlikęs užklausą www.pedigreedatabase.com). Žinoma nėra jokių garantijų, kad ji duos juodų šuniukų, tačiau gali pabandyti susikontaktuoti su veisėju.
Jei nutartum vežtis iš užsienio, galbūt galėčiau padėti, tačiau turėčiau žinoti kiek tavo norai ir ketinimai rimti.
O patarimas būtų - neskubėk ir pasirink informacijos kuo daugiau.
MantasGSD
Guest
« Reply #4 on: July 23, 2008, 10:09:40 PM »

Kadangi vienas sio forumo senbuvis man patare labiau apie save papasakoti tai taip ir padarysiu.
Na ka as esu is Kauno ir nuo vaikystes megau VA veisle, butent kodel man labiau patinka juodi VA? Todel, kad kai buvau mazas (9 metu) karta pamaciau juoda VA kuri vedesi moteris, zinoma ji vedesi 2, kitas buvo standartinis  Smiley, bet man labiau patiko juodas, jis man atrode toks didingas ir tamsus, bet tuo paciu draugiskas. Tai nuo to laiko as vis daugiau stengiuosi suzinoti apie sia veisle kuri man asmeniskai yra pati megstamiausia. Galiu prisipazinti tai bus mano pirmas suo, bet musu draugai augina VA kalyte tai pas juos as labiau apie siuos sunis suzinojau is praktikos. Dar turbut tureciau pasakyti kam man tas VA bus reikaligas, na jis man turetu buti istikimas draugas, sargas ir kompanijonas. Suniui tikrai laiko negaileciau ir jis pas mane tikrai neprapultu  Smiley. Dresuros bent pagrindus tikrai mokintumemes, bet kazkokio super darbinio VA man tikrai nereikia, apie toki galvosiu jau kai reikes antro suns. Dabar man tikrai pilnai uztektu ir show liniju vokietuko, svarbiausia, kad butu juodas  Smiley. Trumpai drutai - suo butu mylimas ir priziurimas kaip ir priklauso.  Smiley
Tai tiek  Wink
MantasGSD
Guest
« Reply #5 on: July 23, 2008, 10:15:07 PM »

Atsiprasau uz double postinga, bet pamirsau pamineti parodas  Wink. Kas liecia parodas tai tikrai megintume jose sudalyvauti  Smiley
Zivile
Super senbuvis

Zivile Cepuliene

View Profile
« Reply #6 on: July 23, 2008, 10:20:10 PM »

Tai, kad parodinių juodų tai iš vis toli ir ilgai reikt ieškot, Rusijoj bandyčiau....

Dainius
Patyręs dalyvis

Dainius Bliudžius

View Profile
« Reply #7 on: July 23, 2008, 10:24:16 PM »

Klaipedoje Kestas Petraukas turi rytų juodus
+ 370 615 91707

EgleirKantas
Senbuvis

View Profile
« Reply #8 on: July 23, 2008, 10:27:08 PM »

o bet tai ir Naujavilniety parodinė ta juoda Kelly atrodo..
MantasGSD
Guest
« Reply #9 on: July 23, 2008, 10:32:44 PM »

As irgi manau, kad jinai parodine, o REA tai VA atmaina, kazkaip nesinori, labiau norisi grynakraujo vokiecio  Smiley
Finka
Senbuvis

View Profile WWW
« Reply #10 on: July 24, 2008, 06:13:59 AM »

Kas liecia Benga tai is vados buna 1 arba 2 juodi, o ir kainele  Shocked
O show klases juodo ir as noreciau.

Aivaras
Senbuvis

Aivaras Pekšys

View Profile
« Reply #11 on: July 24, 2008, 08:11:47 AM »

Vokietijoje ir Belgijoje tikrai yra, jei neklystu šuniukų kainos nuo 600 iki 1000 eu. Nori pigiai su dokais tada tau į USA (šuniukas nuo 250 iki 500 baksų)  Grin te yra tik juodų VA veislynai, tiesa net neisivaizduoju, kaip tą šuniuką parsigabenti. Galima atsisiųsti, bet kiek už tai paprašys gyvūnų gabenimo kompanija ržgalima paspelioti, kita vertus šunelio lauktų ne vienas persodinimas iš lėktuvo į lėktuvą.

Pagarbiai
Aivaras
Finka
Senbuvis

View Profile WWW
« Reply #12 on: July 24, 2008, 08:26:35 AM »

Vokietijoje ir Belgijoje tikrai yra, jei neklystu šuniukų kainos nuo 600 iki 1000 eu. Nori pigiai su dokais tada tau į USA (šuniukas nuo 250 iki 500 baksų)  Grin te yra tik juodų VA veislynai, tiesa net neisivaizduoju, kaip tą šuniuką parsigabenti. Galima atsisiųsti, bet kiek už tai paprašys gyvūnų gabenimo kompanija ržgalima paspelioti, kita vertus šunelio lauktų ne vienas persodinimas iš lėktuvo į lėktuvą.
Matai uz show klases suniuka juoda is vokietijos sumokeciau ir 1000 euru jei tikrai zinociau kad tas suniukas perspektyvus. Kas liecia USA tai is ten pirkt suniuka daug brangiau nei Vokietijos ar Belgijos. Kaimynas is ten parsivezinejo borderkoli, tai viso jis kainavo apie 15000 lt.

Aivaras
Senbuvis

Aivaras Pekšys

View Profile
« Reply #13 on: July 24, 2008, 08:40:15 AM »

15000 lt ? nu jau  :Smiley Kai ieškojau belgo, tai petship man suskaičiavo, kad iš USA atskraidinti šuniuką kaina būtų nuo 1500 iki 3000 dolerių priklausomai iš kurios valstijos, koks amžius, kokia masė, kiek persėdimų, skiepai ir tt...Nors kartu prirašė, kad tokia kelionė šuniukui gali būti sunkus išbandymas.
Čia reikėtų kalbėtis su veisėjais tiesiogiai, nes amerikiečiai dažnai vyksta į tarptautines dideles parodas, Austrijoje, vokietijoje tai teliktų pasirūpinti kaip iš ten parsigabenti

Pagarbiai
Aivaras
Finka
Senbuvis

View Profile WWW
« Reply #14 on: July 24, 2008, 08:54:00 AM »

Cia viso tiek kainavo jam iskaitant suniuko kaina ir keliones islaidas visas. Bet kazkas is pazystamu ta suniuka lydejo i Lietuva. Smulkios info apie tai nezinau, tad ir kazko konkreciai teigt negaliu.
O del juoduliu vokietijoj reiks pasidomet  :Smiley

Pages: [1] 2 3 ... 9 Print 
« previous next »
Jump to: